Opony zimowe Pirelli

Pirelli to jedna z najbardziej pracowitych (i równie znamienitych) włoskich firm motoryzacyjnych. Powstała w 1872 roku w Mediolanie, gdzie do dziś ma swoją siedzibę. Firma zarabia ponad 250 milionów euro rocznie, a jej dochód operacyjny przekracza znowu 650 milionów euro, rocznie. Pirelli dostarcza opony do szerokiej gamy pojazdów, w tym motocykli i rowerów. Pirelli Sottozero to jedne z najbardziej znanych opon Pirelly, drugie chyba po modelu Scorpion. Niezależnie od tego, na które z nich się zdecydujesz, opony zimowe Pirelli z pewnością zapewnią Ci wszelkie bezpieczeństwo na zimowej drodze.

Modele opon zimowych Pirelli

Opony zimowe Pirelli Sottozero i SnowSport Performance łączą w sobie doskonałe prowadzenie ze zdolnością przyczepności na śniegu i lodzie. Mieszanka gumy pozostaje elastyczna w niskich temperaturach, a wzór bieżnika łączy trakcję na śniegu i lodzie z prowadzeniem na suchej i mokrej drodze.

Pirelli Scorpion Ice & Snow Bezkolcowe opony zimowe Ice & Snow dla współczesnych luksusowych samochodów typu SUV są rozwiązaniem Pirelli dla mobilności na śniegu.

Opony zimowe Pirelli takie jak Winter Carving, mimo że mogą być używane bez kolców, posiadają zoptymalizowany wzór kolców zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować trakcję i hamowanie na lodzie.

Niezłomna przyczepność i trakcja

Pirelli wyprodukowało kilka opon, które zatrzymują samochód w miejscu, gdy kierowca uderza w hamulce. Nie jest to zbyt częste w świecie opon zimowych, więc śmiemy twierdzić, że jest to definicja boga. Sprzężenie zwrotne, które zapewniają te opony, jest świetne i sprawia, że ogólne prowadzenie pojazdu jest bardzo proste. Z pewnością zauważyłeś, że opony Pirelli są nieco droższe niż wiele innych marek, ale są one uzasadnione technologią i kunsztem, który idzie w parze z ich produkcją. Wykazano, że ogumienie od Pirelli zapewnia doskonałe osiągi w zimie, od przyczepności na mokrej nawierzchni, prowadzenia i reakcji na drogę, po komfort i korzystne opory toczenia. Zaopatrz się w opony zimowe Pirelli, a będzie to inwestycja, której nie będziesz żałować.

Opony zimowe Pirelli - kup raz, eksploatuj przez lata

Ważna jest oczywiście trwałość opon zimowych. Jeśli wytrzymają one tylko jedną zimę, to nie zrobiłeś zbyt dobrego interesu. Opony, które są produkowane przez Pirelli, wytrzymują przez wiele lat bez żadnych problemów. Również w tym przypadku przyczynia się to do ich ceny, która jest nieco wyższa niż przeciętna. Jednak coraz więcej kierowców jest skłonnych zapłacić trochę więcej za solidność niż kilka złotych mniej za produkty, które nie będą nadawały się do użytku po kilku miesiącach.

Opony zimowe Pirelli

Copyright 2023

Wszelkie prawa zastrzeżone