Opony zimowe Dębica

Firma została założona w Polsce w 1937 roku. Było to mniej więcej w czasie, gdy w Stanach Zjednoczonych otwarto most Golden Gate z San Francisco. Był to ważny okres dla Polski, ponieważ wtedy powstawały fabryki. Później stały się one największym producentem opon w kraju. To co doprowadziło do tego to fakt, że polski rząd postanowił wybudować centralny obszar przemysłowy. Był to jeden z najważniejszych interesów w międzywojennej Polsce.

Zaplanowano budowę fabryki, która miała produkować farby, kauczuk syntetyczny i opony. Pierwsza opona w fabryce została stworzona w marcu 1939 roku. Około 260 pracowników fizycznych i 16 inżynierów dokładało wszelkich starań, aby każdego dnia wypuścić aż 350 opon w różnych rozmiarach. Wtedy produkowali opony tylko dla polskiego wojska, ale po pewnym czasie byli w stanie wyprodukować 600 opon dziennie. Okupacja niemiecka podczas II wojny światowej zatrzymała rozwój, ale firma mogła później wrócić do dawnej świetności. Dębica nawiązała współpracę z Goodyear i obecnie jest jednym z największych zakładów Goodyeara w Europie. Jeśli więc chcesz być bezpieczny tej zimy, możesz wyposażyć swój samochód w opony zimowe Dębica.

Opony zimowe Dębica - i zima staje się łatwiejsza

Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów to najważniejszy aspekt podczas jazdy samochodem. Opony są jednymi z czynników, które pomagają zachować bezpieczeństwo wszystkich podróżujących. Opony Dębica mogą być wisienką na torcie. Koncern nie tylko produkuje wysokiej jakości ogumienie letnie takie jak Dębica Presto UHP2, ale także dba o to, aby produkować najwyższej klasy opony zimowe. Modele takie jak Frigo 2 i Frigo HP to świetny wybór na śnieżną porę roku. Są stabilne i pozwalają poczuć, że zima nie jest już nawet problemem. Właśnie dlatego opony zimowe Dębica nie są czymś, co można przeoczyć, ponieważ cechują się świetną jakością i zwiększają Twoje bezpieczeństwo.

Kiedy masz ograniczony budżet, ale nadal chcesz mieć wysokiej jakości oponę, która może zapewnić maksymalne osiągi, opona zimowa Dębica wystarczy. Dzięki swojej budowie te przystępne cenowo opony są bezpieczne w użyciu podczas mroźnych miesięcy zimowych, kiedy drogi pokryte są śniegiem, błotem lub lodem. Do tych opon zimowych można dokupić felgi aluminiowe i sprawdzić, dlaczego tak wielu kierowców poleca opony zimowe Dębica. Niektóre z powodów, dla których wielu użytkowników w Europie przez lata wybierało właśnie to ogumienie to:

  • niezrównana stabilność na drodze
  • doskonałe właściwości jezdne nawet podczas pokonywania ostrych zakrętów
  • godna uwagi odporność na aquaplaning, czyli ochrona przed niekontrolowanym poślizgiem
  • przyjazna dla kieszeni cena
  • wzorowa przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni
opony zimowe Dębica

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć opony Run Flat, czy tylko dobre rozwiązanie na niskie temperatury, które ułatwi Ci poruszanie się po kraju, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wszystkie opony Dębica są dokładnie testowane, aby zapewnić, że są w idealnym stanie do stosowania w różnych typach pojazdów, w tym ciężarówkach, przyczepach kempingowych, SUV-ach i samochodach osobowych. Po prostu - zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie.

Copyright 2023

Wszelkie prawa zastrzeżone