Opony letnie Dębica

Dębica została założona w Polsce w 1937 roku i stała się jedną z wiodących europejskich marek opon, która może pochwalić się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Jakość opon Dębica poprawiła się od 1995 r., kiedy 60% udziałów w firmie przejął Goodyear - stała się ona jedną z marek opon budżetowych branżowego giganta. Wszystkie opony letnie Dębica podlegają ścisłej kontroli jakości Goodyeara, dlatego spodziewaj się wysokich osiągów na mokrej i suchej nawierzchni.

opony letnie Dębica

Opony letnie Dębica, które polecamy

Opony letnie Dębica Presto

Seria Dębica Presto oferuje świetne, wszechstronne opony letnie w niskiej kategorii budżetowej. Dobrze wypadły w testach, pokonując we wszystkich kategoriach wiele droższych modeli. Zostały zaprojektowane dla samochodu osobowego, osiągając wysokie standardy w przyczepności i drodze hamowania zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Sprzężenie zwrotne z drogi jest wysokie, co oznacza, że prowadzenie i precyzja kierowania są dobre, a poziom komfortu również jest wysoko oceniany. Oczekuj dobrej wydajności paliwowej i przyzwoitej trwałości.

Opony letnie Dębica Furio

Inną popularną oponą Dębicy jest Furio, która osiąga szczególnie dobre wyniki w zakresie przyczepności na suchej nawierzchni i nawet przy dużych temperaturach zachowuje swoje właściwości jezdne. Można by oczekiwać, że opony letnie sprawdzą się na suchym asfalcie, tak właśnie przedstawia się Furio: ma dobrą przyczepność i prowadzenie w takich warunkach. Droga hamowania jest dobra, a trwałość opon ponadprzeciętna. Podsumowując, Furio jest popularna i bardzo przystępna cenowo, jednak Presto jest wydaje się być lepszą oponą letnią z oferty Dębicy.

Szczytne cele

Doceniamy firmy, które produkują przystępną jakość, a także przyczyniają się do szczytnych celów. Opony letnie Dębica mogą pochwalić się naprawdę imponującymi technologiami w zadziwiająco niskich cenach, a inwestowanie w ich produkty oznacza również udział w dobrych celach, które firma wspiera. Jest to więc rozwiązanie korzystne dla obu stron. Nie inaczej jest w przypadku zimowych opon Dębica czy modeli wielosezonowych.

Niektóre z osiągnięć z Dębicy:

  • 2016 - Wyróżnienie honorowe od Forum Odpowiedzialnego Biznesu za wspieranie rozwoju edukacyjnego dzieci w Polsce.
  • 2015 - Nagroda Filantrop Roku, będąca wyrazem uznania dla wieloletniego zaangażowania w lokalne projekty.
  • 2013 - Produkt Roku 2012 od ogólnopolskiej gazety "Gazeta Prawna", doceniającej innowacyjność i pomysłowość produktów z ostatnich lat.

Copyright 2023

Wszelkie prawa zastrzeżone