Opony Dębica

Polska firma oponiarska Dębica powstała w 1937 roku i od tego czasu stała się jednym z największych europejskich producentów opon o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Od 1995 roku prawie 60% udziałów w Dębicy przejęła firma Goodyear Tire & Rubber Company, co w pełni przyczyniło się do podniesienia jakości produkowanych opon i stała się ona jedną z "budżetowych" marek Goodyeara.

Opony letnie, zimowe i całoroczne Dębica są produkowane zgodnie z surowymi wymogami jakościowymi Goodyeara, zapewniając bezpieczeństwo w warunkach zimowych i na oblodzonych drogach, a także dobre zachowanie na suchych nawierzchniach.

Dębica: jakość w dogodnej cenie

Dębica oferuje duży wybór opon samochodowych. Celem firmy jest produkcja opon, które zadowolą klienta, zapewniając przystępne ceny bez kompromisów.

W segmencie opon letnich polecamy opony Dębica Presto i Furio - modele wysokiej jakości, które zapewniają wytrzymałość, bezpieczeństwo i komfort jazdy przy dużych prędkościach. Utrzymują właściwości jezdne zarówno na suchym, jak i mokrym podłożu.

Jako opony całoroczne możemy polecić Navigator i Navigator 2 - są one praktycznym rozwiązaniem dla kierowców, którym zależy na bezpieczeństwie w warunkach letnich i zimowych, w przystępnych cenach. Dostosowane do zmian temperatur sprawdzą się w każdym sezonie.

Na sezon zimowy Dębica proponuje następujące opony zimowe: Frigo 2 o zaawansowanej konstrukcji technologicznej, która zapewnia komfortową jazdę zimą oraz Frigo HP, która należy do gamy "high-performance" oferując dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni i w trudnych warunkach zimowych. 

Nieprzerwany rozwój opon Dębica

Od momentu powstania firmy w 1937 roku Dębica rosła w siłę, zapewniając sobie pozycję czołowego polskiego producenta opon. W ciągu ostatnich 75 lat marka zbudowała silną reputację, stając się członkiem grupy Goodyear Dunlop Tyres. Dzięki temu może korzystać z najlepszych technologii produkcyjnych i pomocy inżynierów pioniera branży oponiarskiej. Opony Dębica są popularne ze względu na doskonałą jakość, która idzie w parze z atrakcyjną ceną. Koncern zdobył zaufanie kierowców, którzy chętnie decydują się zakup niezawodnego i niedrogiego ogumienia.

Doświadczenie Dębicy w produkcji opon łączy się z najnowszą technologią projektowania i wytwarzania. Przyczyniło się to do utrzymania przez Dębicę tytułu wiodącego polskiego producenta opon osobowych i dostawczych.

Modele letnie opon Dębica

Dębica Passio

Opona letnia Passio od Dębicy oferuje oszczędną jazdę dla małych miejskich i kompaktowych samochodów osobowych.

Dębica Passio 2

Innowacyjna opona Passio 2 łączy cechy opon standardowych i komfortowych, tworząc idealną oponę letnią do samochodów osobowych.

Dębica Presto

Opona o wysokich osiągach przeznaczona do jazdy latem, Presto oferuje doskonałe prowadzenie zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Dębica Furio

Furio wykorzystuje innowacyjną technologię, aby zapewnić doskonałe osiągi przy dużych prędkościach.

Modele zimowe opon Dębica

Dębica Frigo

Oferując ekonomiczną jazdę w zimowych warunkach, opona Frigo została zaprojektowana tak, aby radzić sobie z wodą, śniegiem i błotem pośniegowym.

Dębica Frigo 2

Wygodna i oszczędna w zużyciu paliwa, opona Frigo 2 została zaprojektowana do radzenia sobie w trudnych zimowych warunkach.

Dębica Frigo Directional

Zaprojektowana specjalnie z myślą o ekonomicznej jeździe zimą, opona Frigo Directional oferuje dobrą wydajność paliwa w niskich temperaturach i trudnych warunkach.

Dębica Frigo HP

Pierwsza w historii Dębicy opona zimowa o wysokich osiągach, Frigo HP została zaprojektowana dla kierowców, którzy cenią sobie dynamiczną jazdę w trudnych warunkach.

Modele wielosezonowe opon Dębica

Dębica Navigator

Doskonała opona na warunki całoroczne, Navigator jest paliwooszczędna i bardzo dobrze sprawdza się w deszczu, błocie, lekkim śniegu, jak również w suchych warunkach.

Dębica Navigator 2

Navigator 2 to opona całoroczna Dębica idealna dla kierowców, którzy cenią sobie bezpieczną i oszczędną jazdę zarówno w warunkach letnich, jak i zimowych.

Copyright 2023

Wszelkie prawa zastrzeżone