Opony całoroczne Dębica

Dębica to polski producent opon o bardzo długiej historii na rynku. Koncern został założony w 1937 roku i szybko stał się jednym z najpopularniejszych i największych producentów opon w Polsce. W 1995 roku jej głównym inwestorem został amerykański koncern oponiarski Goodyear, który pomógł Dębicy przekształcić się w jednego z największych dostawców opon na całym świecie.

opony całoroczne Dębica

Dębica to ogromny oddział Goodyeara w Europie i jeden z głównych sprzedawców na rynku oponiarskim na świecie. Produkuje ponad 15 milionów opon każdego roku i udostępnia je w całej Europie, Turcji, a nawet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W ostatnim czasie firma skupiła się na tworzeniu jakościowych i ultrawydajnych opon całorocznych Dębica do samochodów osobowych.

Opony całoroczne Dębica - bezpieczne rozwiązanie zarówno na lato, jak i na zimę

Dla klientów, którzy preferują opony sprawdzające się zarówno w warunkach letnich, jak i zimowych, Dębica zaprojektowała linię produktów Navigator 2. Ich symetryczny wzór bieżnika zapewnia stabilność i komfortowe prowadzenie w różnych warunkach pogodowych - na suchych drogach latem lub zimnych, mokrych i śliskich zimą. Szerokie rowki umieszczone obwodowo i na bokach rozprowadzają i zmniejszają ryzyko aquaplaningu. Stanowi to znaczącą ochronę przed niekontrolowanym poślizgiem.

Ze względu na specjalną, całoroczną mieszankę gumową, opony Dębica Navigator 2 zachowują dobry poziom przyczepności w każdych warunkach pogodowych. System wielu lameli zapewnia dobry poziom trakcji, a co za tym idzie, satysfakcjonujące prowadzenie na śniegu. Jeśli chodzi o letnie warunki jazdy, solidne bloki bieżnika opon zwiększają przyczepność na suchej nawierzchni. Opony całoroczne Dębica okazały się mieć niezawodną konstrukcję, bezpieczną w zmiennych warunkach pogodowych.

Wyjątkowa jakość i niskie ceny całorocznych opon Dębica

Opony samochodowe Dębica zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzebę klienta w zakresie jakości i przystępnych cen. Z wielkim naciskiem na opony do samochodów osobowych, Dębica produkuje także produkty dla pojazdów użytkowych (opony ciężarowe całoroczne, opony do maszyn rolniczych rodzaju "off-road" itp.) Opony Navigator 2 stanowią najlepsze rozwiązanie dla kierowców, którym zależy na znalezieniu najbezpieczniejszego i najtańszego rozwiązania zarówno na warunki letnie, jak i zimowe. 

Copyright 2023

Wszelkie prawa zastrzeżone